Chcesz kupic micre k12?napisz tu i wklej linki/fotki ocenimy

Wszystko co dotyczy Micry K12

Re: Chcesz kupic micre k12?napisz tu i wklej linki/fotki oce

Postprzez borciuch1964 » 19 Cze 2014, 02:37

niestety skorzane elementy w k12 to totalna tandeta tak samo jak i plastikowe. Ogolnie kierownice sa mega niskiej jakosci i szybko sie zuzywaja. Koraliki na fotelach wiec jest szansa na prywatnego wlasciciela :) wizualnie w miare wyglada ale po fotkach nic konkretnego sie nie da stwierdzic
TEREN ŚLĄSK - MAŁOPOLSKA INSPEKCJE PRZED ZAKUPOWE SAMOCHODÓW Każdej marki.
Samochody zast─Öpcze , odszkodowania - holowania

Wi─Öcej informacji tu:http://www.micra-forum.pl/viewtopic.php?f=7&t=4076

Image
Awatar uzytkownika
borciuch1964
Fanatyk

Miejscowosc: CichyMOD- Che?mek
Samoch├│d: Micra k10 - Obecnie PRIMERA

Postprzez pxj » 19 Cze 2014, 07:18

Czyli stanem kierownicy si─Ö nie przejmowa─ç. Po rozmowie telefonicznej: samoch├│d sprowadzony z Belgi, u obecnej w┼éa┼Ťcicielki od 4 lat. Ostatnio wymieniony czujnik po┼éo┼╝enia wa┼éka rozrz─ůdu, podobno tylko to, ale przegl─ůdaj─ůc to forum spodziewam si─Ö konieczno┼Ťci wymiany ┼éa┼äcucha. Pojad─Ö zobaczy─ç, je┼Ťli uda mi si─Ö zej┼Ť─ç z ceny, a samoch├│d b─Ödzie wygl─ůda┼é ok., to mo┼╝e mimo ewentualnej konieczno┼Ťci wymiany rozrz─ůdu si─Ö na niego skusz─Ö.
pxj
Nowicjusz

Miejscowosc: Katowice
Samoch├│d: Mercedes w210

Postprzez borciuch1964 » 19 Cze 2014, 21:17

no to jak bedziesz chcial go kupic to zanim podpiszesz umowe jedz sobie pojezdzij z 60-70km trasy po miescie i przy wiekszej predkosci . Jak rozrzad bedzie padniety to ci wywali check zapewne znowu.

Image
Awatar uzytkownika
borciuch1964
Fanatyk

Postprzez pxj » 20 Cze 2014, 02:12

Samoch├│d obejrzany. Z zewn─ůtrz nie wygl─ůda ┼║le, troszeczk─Ö przytarty przedni zderzak, nie wida─ç ┼Ťlad├│w napraw blacharskich (przynajmniej ja nie widz─Ö). Gorzej wygl─ůda wn─Ötrze, fotele ┼Ťwie┼╝o wyprane ale tapicerka na nich taka jakby zmechacona. Nie wiem czy to efekt prania czy zu┼╝ycia, czy mo┼╝e tapicerka na fotelach te┼╝ ma tak nisk─ů jako┼Ť─ç jak kierownica? Deska rozdzielcza jasna i dosy─ç mocno brudna. Jest jaki┼Ť spos├│b ┼╝eby j─ů skutecznie wyczy┼Ťci─ç ? Podejrzewam, ┼╝e ten brud tak ┼éatwo si─Ö nie podda. Problemem jest ┼Ťwiec─ůca si─Ö kontrolka poduszki. W┼éa┼Ťcicielka twierdzi, ┼╝e to od momentu jak wyci─ůgali ostatnio fotele do prania. Ma jecha─ç to naprawi─ç wtedy mo┼╝emy rozmawia─ç dalej. Pod fotelami wisz─ů jakie┼Ť kable, mog─ů by─ç od poduszek czy od czego┼Ť innego?
pxj
Nowicjusz

Postprzez borciuch1964 » 20 Cze 2014, 23:45

tak kable od poduszek sa pod fotelami. Nikt nie pomyslal pewnie zeby odlaczyc aku na czas prania. Tapicerki sa calkiem ok wiec albo cos zepsuli przy praniu albo auto ma juz przebieg spory. Deske doczyscisz proszkiem karcher rm760 rozrobionym z ciepla woda ;)

Image
Awatar uzytkownika
borciuch1964
Fanatyk

Postprzez pxj » 21 Cze 2014, 00:57

Dzi─Öki za wszelkie informacje. ┼╗onie si─Ö spodoba┼éa :D , wi─Öc je┼Ťli j─ů kupi─Ö nie omieszkam si─Ö pochwali─ç.
pxj
Nowicjusz

Postprzez Krzysiu03 » 24 Cze 2014, 19:51

Witam serdecznie, jestem 'nowy' na forum wi─Öc wybaczcie mi jakie┼Ť drobne gafy ;) Jestem na etapie poszukiwa─ç Micry K12, znalaz┼éem kilka oferta i chcia┼éem skorzysta─ç z Waszych fachowych rad. Poni┼╝ej przesy┼éam kilka link├│w do ofert sprzeda┼╝y:
1. http://olx.pl/oferta/zadbany-nissan-mic ... ac4ae4120b - m├│j przedm├│wca ju┼╝ ogl─ůda┼é to autko i raczej negatywnie si─Ö o nim wypowiedzia┼é.
2. http://olx.pl/oferta/nissan-micra-lpg-s ... ac4ae4120b
3. http://olx.pl/oferta/nissan-micra-k-12- ... ac4ae4120b

co my┼Ťlicie o w/w samochodach ? Czytaj─ůc Wasze forum doszed┼éem do wniosku i┼╝ na pewno nie warto kupowa─ç autka z silnikiem diesla i dlatego szukam benzyny. Dodam, i┼╝ autko ma s┼éu┼╝y─ç mojej kobiecie do kr├│tkich dojazd├│w, zakup├│w itp. Z g├│ry dzi─Öki za wszystkie Wasze sugestie i porady.
Krzysiu03
Nowicjusz

Samoch├│d: brak

Postprzez BOX47 » 24 Cze 2014, 21:59

je┼Ťli pierwsze odpada ju┼╝ w przedbiegach to nie komentuj─Ö
drugie ma LPG jak dobrze widz─Ö w opisie - ja osobi┼Ťcie kupi┼é bym samoch├│d nie w├│zek wid┼éowy na gaz, inna sprawa nie wiem jak si─Ö zachowuje instalacja przy tych silnikach a i tak nie s─ů to chyba po┼╝eracze paliwa, nie wiem kto jak na to si─Ö zapatruje bo widzia┼éem nawet Tico w LPG, a co mnie przera┼╝a to kt├│ry czy aktualny czy poprzedni zdemontowa┼é oryginalne radio i za ile ten idiota je sprzeda┼é a to zamontowane z przyczyn chyba oszcz─Ödno┼Ťciowych nie zamontowali ramki za mo┼╝e max 15 z┼é bo by trzeba by┼éo w opisie zaznaczy─ç ┼╝e "doinwestowany"
ten "niemiec" wygl─ůda dobrze ale nie ma to jak obejrze─ç i oceni─ç widz─ůc je bezpo┼Ťrednio, plusem jego jest to ┼╝e ma oryginalne tablice nie "tranzytowe" czy jak je r├│┼╝nie nazywaj─ů, wi─Öc stawiam ┼╝e "dorwane" od w┼éa┼Ťciciela co┼Ť na g├│rk─Ö za fatyg─Ö i do ludzi, ja stawia┼é bym na "bramk─Ö nr3"
BOX47
Bywalec

Miejscowosc: Poznań
Samoch├│d: K11

Postprzez borciuch1964 » 25 Cze 2014, 14:11

ta z gazem ma calkiem rozne odcienie na prawej stronie wiec jakis pilny "malarz" ja robil :D i ta gazowa raczej nie miala radia fabrycznego. Tylko takie dokladane bo to dosyc biedna wersja z tego co widze. Pokrowce od reki do wywalenia bo fotele moga byc zajechane na amen. Gaz jest ok i jak kto woli :) ja wole spalic w miescie 11 gazu (2.29) niz 9.5 benzyny (5.49) .

Ta niemka uderzona w tyl. Odcienie sie odrozniaja i znikly napisy na klapie. Poza tym wlasnie auta z niemieckimi tablicami trzeba omijac. A dlaczego?> dlatego ze kupujac samochod w DE nalezy go wymeldowac i zdac tablice. Tu widocznie nie jest to zrobione i bedzie lewa umowa na niemca. Co to znaczy? google maja ladnych przykladow mase ;)

Tarnowskie Gory koraliki byly juz opisywane ;)

Image
Awatar uzytkownika
borciuch1964
Fanatyk

Postprzez Krzysiu03 » 26 Cze 2014, 12:54

Witam, wielkie dzi─Öki za Wasze fachowe opinie. P├│ki co szukam dalej... Pozdrawiam
Krzysiu03
Nowicjusz

Samoch├│d: brak

PoprzedniaNastepna

Wr├│c do Micra K12

Kto jest na forum

Uzytkownicy przegladajacy to forum: Brak zarejestrowanych uzytkownik├│w

Klub Nissan Micra - www.micra.pl | Forum Nissan Micra - www.micra-forum.pl