Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfkc() should not be called statically in /usr/home/cares/domains/micra-forum.pl/public_html/includes/utf/utf_tools.php on line 1663 Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::recompose() should not be called statically in /usr/home/cares/domains/micra-forum.pl/public_html/includes/utf/utf_normalizer.php on line 177 Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfkc() should not be called statically in /usr/home/cares/domains/micra-forum.pl/public_html/includes/utf/utf_tools.php on line 1663 Nissan Micra • Problem z odpaleniem

Problem z odpaleniem

Wszystko co dotyczy Micry K11

Problem z odpaleniem

Postprzez Artemis » 09 Sty 2011, 17:19

Witam,
zwracam si─Ö do was z pro┼Ťb─ů o pomoc mianowicie mam problem z odpaleniem samochodu. Dzisiaj kiedy wsiad┼éam do niego odpali┼é bez zarzutu zacz─Ö┼éam normalnie jecha─ç niestety po paru metrach a w┼éa┼Ťciwie centymetrach silnik zgas┼é i nie chcia┼é ju┼╝ zapali─ç. Normalnie kreci niestety na tym tylko sie ko┼äczy. Mia┼éam ju┼╝ tego typu sytuacje jakie┼Ť par─Ö tyg temu uda┼éo mi sie wtedy go odpali─ç ale dopiero gdy zacz─Ö┼éam go holowa─ç wydawa┼éo i sie ze to wina ┼Ťwiec (rzeczywi┼Ťcie by┼éy w op┼éakanym stanie) wiec je wymieni┼éam ┼é─ůcznie z kablami. Po wymianie samoch├│d dzia┼éa┼é bez zarzutu az do dzisiaj. Prosz─Ö pom├│┼╝cie.
Samochód ma założona instalacje gazowa ale nie sadze, że to jest przyczyna bowiem niedawno był u gazownika i wszystko było wymieniane i sprawdzane.Samochód jest zatankowany do pełna wiec to nie jest wina braku gazu czy benzyny. Będę wdzięczna za pomoc.
pozdrawiam:
Dorota
Artemis
Nowicjusz

Miejscowosc: D?browa G

Postprzez QXs » 09 Sty 2011, 19:16

Filterek paliwa kole┼╝anko sprawd┼║ czy w og├│le paliwo dochodzi do silnika.

Przepraszam za przededitowy b┼é─ůd ;)
Ostatnio edytowany przez QXs, 09 Sty 2011, 22:35, edytowano w sumie 1 raz
Biedronka mrrr
Obecne auto to Volvo 940 -> http://volvoforum.pl/viewtopic.php?f=13 ... ead#unread
Awatar uzytkownika
QXs
Stały bywalec

Miejscowosc: BP

Postprzez Humvee » 09 Sty 2011, 20:34

QXs napisał(a):Filterek paliwa kolego sprawdź czy w ogóle paliwo dochodzi do silnika.

Qxs Dorota to kobieta :) hehe znowu t─ů sam─ů gape strzeli┼ée┼Ť haha co kiedy┼Ť :d
Image
Awatar uzytkownika
Humvee
Gaduła

Miejscowosc: Moderator-Katowice
Samoch├│d: Dodge Charger

Postprzez Tom_72 » 09 Sty 2011, 21:11

witam wszystkich forumowicz├│w
cze┼Ť─ç Dorota
Miałem ostatnio taki przypadek - Micra 1,0 rocznik 99'. Jadę i nagle silnik mi zgasł i nie zapalił. Holowanie do warsztatu i "wyrok" aparat zapłonowy - cena nowego w serwisie Nissana 1500 zł . Chwyciłem za tel. i obdzwoniłem stacje demontażu i znalazłem używany z Micry rocznik 94' za 150 zł. Auto odpaliło od "sztycha". Jeżeli u ciebie będzie podobna diagnoza jak u mnie nie przepłacaj i szukaj używanego.[u]
powiedzenia i głowa do góry :wink:
Tom_72
Nowicjusz

Postprzez Artemis » 10 Sty 2011, 09:04

Dzi─Ökuje, za szybka reakcje z waszej strony:D jak zwykle mog─Ö liczy─ç ina wasze cenne wskaz├│wki. Zrobi─Ö tak jak piszecie najpierw zaczn─Ö od sprawdzenia filtra paliwa, je┼╝eli oka┼╝e si─Ö ze nadal nie pali to wezm─Ö sie za diagnostyk─Ö aparatu zap┼éonowego. Tum_72 masz racj─Ö nie warto udawa─ç sie do autoryzowanego salonu Nissana, bowiem tam maja kolosalne ceny przekona┼éam sie o tym jak p─Ök┼é mi zbiorniczek od p┼éynu ch┼éodniczego w salonie za┼Ťpiewali mi 450 z┼é a ja kopi┼éam u┼╝ywany na allegro i wyszed┼é nie ┼é─ůcznie z kosztem przesy┼éki zaledwie 50 z┼é.
Panowie dam wam znać czy udało mi sie naprawić moje "maleństwo". Jeszcze raz dziękuj/
pozdrawiam:
Dorota
Artemis
Nowicjusz

Postprzez wronek89 » 10 Sty 2011, 23:03

Sprawd┼║ czy masz iskre na kablach 8)
K10 GA16DE 110KM/154Nm
Awatar uzytkownika
wronek89
Gaduła

Miejscowosc: Łódź Kurka :D

Postprzez Artemis » 12 Sty 2011, 19:35

Drodzy koledzy,
uda┼éo mi si─Ö uruchomi─ç auto :D usterka by┼éa bardzo b┼éaha za┼Ťniedzia┼éy mi tylko albo a┼╝ kable od aparatu zap┼éonowego. Wystarczy┼éo tylko nimi porusza─ç, pod┼éadowa─ç akumulator i zn├│w mog─Ö je┼║dzi─ç moim "Bia┼éym male┼ästwem".
Z tego miejsca chcia┼éabym wam wszystkim podzi─Ökowa─ç gdyby nie wasze cenne wskaz├│wki nie wiedzia┼éabym co zrobi─ç... znaj─ůc siebie zaprowadzi┼éabym go do mechanika a on ju┼╝ by mnie odpowiednio skasowa┼é wmawiaj─ůc mi ile to on nie musia┼é wymieni─ç przer├│┼╝nych cz─Ö┼Ťci. Tak, ┼╝e Ja i m├│j Nissan jeste┼Ťmy wam wdzi─Öczni.
pozdrawiam:
Dorota[/u]
Artemis
Nowicjusz

Wr├│c do Micra K11

Kto jest na forum

Uzytkownicy przegladajacy to forum: Brak zarejestrowanych uzytkownik├│w

Klub Nissan Micra - www.micra.pl | Forum Nissan Micra - www.micra-forum.pl