Chcesz kupic micre k11? zapytaj tu - ocenimy

Wszystko co dotyczy Micry K11

Re: Nissan Micra

Postprzez Krzychu1234 » 03 Lip 2014, 20:11

viewtopic.php?f=5&t=1606
Tu mamy temat odnoście kupna micry :)
A samochód okey ale nie wiedzałem ze micra wychodziła z takich wyposazeniem jak był by vin to może Borciuch by sprawdził bo sam jestem ciekaw :)
Krzychu1234
Bywalec

Samochód: k11

Re: Chcesz kupic micre k11? zapytaj tu - ocenimy

Postprzez borciuch1964 » 04 Lip 2014, 05:24

realna wartosc tego rocznika to kolo 4500zl. Wiec kogos ponioslo. Jak by byla idealna blacharsko to mozna dac kolo 6. Dziwna wersja bardzo. W takich lepszych bylo 1.3 a tu tylko 1.0
TEREN ŚLĄSK - MAŁOPOLSKA INSPEKCJE PRZED ZAKUPOWE SAMOCHODÓW Każdej marki.
Samochody zastępcze , odszkodowania - holowania

Więcej informacji tu:http://www.micra-forum.pl/viewtopic.php?f=7&t=4076

Image
Awatar uzytkownika
borciuch1964
Fanatyk

Miejscowosc: CichyMOD- Che?mek
Samochód: Micra k10 - Obecnie PRIMERA

Postprzez mesh7 » 09 Lip 2014, 16:10

mesh7
Bywalec

Miejscowosc: Bedzin

Postprzez borciuch1964 » 10 Lip 2014, 00:44

ale dlugo wisi. Kto mu to kupi :)
TEREN ŚLĄSK - MAŁOPOLSKA INSPEKCJE PRZED ZAKUPOWE SAMOCHODÓW Każdej marki.
Samochody zastępcze , odszkodowania - holowania

Więcej informacji tu:http://www.micra-forum.pl/viewtopic.php?f=7&t=4076

Image
Awatar uzytkownika
borciuch1964
Fanatyk

Miejscowosc: CichyMOD- Che?mek
Samochód: Micra k10 - Obecnie PRIMERA

Postprzez mała » 05 Sie 2014, 16:20

ni to pies ni wydra :P
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie już na świecie. A skurwysyny bę­dą zawsze. AS

Image
Awatar uzytkownika
mała
Nowicjusz

Miejscowosc: W-wa
Samochód: K11 '99

Postprzez BOX47 » 05 Sie 2014, 20:12

na naszym rynku chyba nie ma "parcia" na takie lekko udziwnione modele
choć nie widziałem z bliska i może by mi się spodobała ale cena jest zaporowa
BOX47
Bywalec

Miejscowosc: Poznań
Samochód: K11

Postprzez Nunu » 31 Paz 2014, 11:57

Witam wszystkich kochających Nissana Micrę.
Aby móc wyjaśnić, co sprowadza mnie na to forum, pozwólcie mi na skromne wyjaśnienie.
Jestem studentem na pierwszym roku i nie mam na chwilę obecną prawa jazdy. Nie dlatego, że nie chciałem mieć takowego. Wynikało to z dwóch powodów :
-Nie było mi w zasadzie potrzebne
-A także, uznajcie to za żałosne lub i nie, na chwilę obecną boję się siedzieć za kierownicą. Jest to paradoksalne, biorąc pod uwagę, że mimo, iż jestem samochodowym laikiem, jeśli chodzi o naprawy i tego typu rzeczy, to zawsze mi się auta podobały, podświadomie mnie ku nim ciągnęło.

Niestety, studia poniekąd zweryfikowały me podejście do sytuacji i postanowiłem, chcąc nie chcąc, prawko zrobić. Stwierdziłem, że w wakacje, na spokojnie, uwolniony od uczelni, zrobię prawo jazdy sobie i znając los, wtedy też zakupię pierwsze auto, gdyż do tego czasu zakumuluję właściwą kwotę.

Zapewne, gdy to będziecie czytać, nasunie się wam jedno pytanie : Po co się tu zjawiam i posta piszę, skoro ani prawka nie ma na horyzoncie, ani funduszy? Odpowiedź jest prosta. Przyszedłem tu po poradę, a mianowicie : Czy wedle was, przeurocza K11 nadaje się na pierwsze auto dla dwudziestolatka? Czy łatwo takową się prowadzi, utrzymuje? Planuję kupić autko z litrowym silnikiem, jako iż że chcę jeździć oszczędnie, a nie potrzeba mi wozidła z Bóg wie jaką ilością koni pod maską. I tu docieramy do kolejnego pytania, które mnie dręczy - benzyna czy LPG? W życiu nasłuchałem się historii różnych i na temat benzyny, jak i gazu, ale wolę zapytać się kogoś, kto się na tym zna. Jak to autko się sprawuje, w sensie czy sprawia dużą ilość problemów przy eksploatacji? I ostatnie pytanie : Ile mniej więcej należy przeznaczyć kasy, by kupić K11 sprawną technicznie, lecz niekoniecznie piękną stylistycznie?

Wiem, chaotycznie piszę. Jeśli się pomyliłem w doborze tematu, wybaczcie mi szczerze - korzystałem z opcji SZUKAJ i nie byłem w stanie znaleźć właściwego tematu, więc zdałem się na wyczucie i napisałem tu.

Liczę na liczny odzew, zarówno i Panów, jak i Pań i miłego dnia wam życzę. ;)
Nunu
Nowicjusz

Samochód: Na chwilę obecną brak.

Postprzez Humvee » 31 Paz 2014, 23:29

Witaj, ja swoją przygodę z autami po prawku też zaczynałem od K11. Małe, zwinne, dobra widoczność we wszystkie strony, wybacza błędy. Idealne żeby się nauczyć jeździć.

Ładną K11 znajdziesz za ok. 4000zł. Przed zakupem polecam jechać na stacje diagnostyczną żeby dobrze sprawdzić auto bo lubią gnić progi i przednia belka. Z serwisem nie ma problemu, części są, auto raczej bezawaryjne, wymieniasz podstawy i śmigasz. Nie polecam serwisować w ASO Nissana bo twój portfel nie wytrzyma tego :D

Silnik 1.0 w sam raz do normalnej jazdy. Co do LPG ? ja jestem przeciwnikiem tego więc odradzam, ale zaraz się tu znajdą fanatycy i mnie pojadą i zaczną chwalić LPG. Jak auto ma być na krótkie trasy i małe przebiegi to na PB95 przeżyjesz.

Szukaj auta które ma wspomaganie, bo jak nie będzie to się zesrasz jak przyjdzie ci kręcić pod uczelnią :twisted:

Pozdrawiam
Image
Awatar uzytkownika
Humvee
Gaduła

Miejscowosc: Moderator-Katowice
Samochód: Dodge Charger

Postprzez Nunu » 01 Lis 2014, 08:53

Okej, o wspomaganiu będę pamiętać. Bo od nadmiernego kręcenia pod uczelnią raczej nie tylko bym się zesrał, delikatnie mówiąc... ;)
Odnośnie LPG to znając los pojawi się tu Prorok gazu ziemnego Borciuch, gdyż śledząc to forum przyuważyłem, że jest chyba najzagorzalszym obrońcą tego sposobu zasilania. (bez urazy oczywiście. ;))
Autko będzie na krótkie dystanse, czyli dojazd na uczelnię i raz na jakiś czas na dłuższą eskapadę, jaką byłby wyjazd do domu, celem odwiedzin, bo by móc się dostać w rodzinne strony, wyruszałbym w piątek późnym popołudniem, bo jeszcze w piątek zajęcia. A tak to od razu po zajęciach wyruszałbym i mógłbym się dostać szybciej.
Kupować wersję przed liftem czy już po? I także pytanie, o którym sobie przypomniałem dopiero dziś, a może nie jest w pełni związane z tematem, lecz równie ważne. Całe życie mówiono mi : Jazda samochodem to jedna z największych przyjemności, jakie w życiu istnieją. Prawda to aby?
Nunu
Nowicjusz

Samochód: Na chwilę obecną brak.

Postprzez panther » 01 Lis 2014, 15:17

Hej,

jak szukasz pierwszego autka to k11 będzie idealnym wyborem. Poszukaj sobie wersji z klimatyzacją, jakimiś fajnymi frutami (w postaci lotki, halogenów etc.) - innymi słowy nie kupuj "golasa". Rozważ zakup samochodu z zagranicy.
Jeżeli silnik to tylko 1,3. I nie daj sobie wmówić innego. Będzie i ekonomicznie i dynamicznie kiedy trzeba.
Tu masz spalanie dla poszczególnych wersji http://www.autocentrum.pl/spalanie/nissan/micra/ii
Różnica w OC nie będzie aż tak wielka w odniesieniu do ekonomiki i przyjemności z jazdy
Jako, że masz status i kieszeń studenta rozważ zakup samochodu z założoną instalacją LPG. A nawet jak sam ją założysz zwróci Ci się po przejechaniu jakichś 8-12 k km. Tankowanie za 65 pln (lpg) a za jakieś 1300 (PB) robi różnicę :)
.
auto - już nie nissan ...
panther
Bywalec

Miejscowosc: Podlasie

PoprzedniaNastepna

Wróc do Micra K11

Kto jest na forum

Uzytkownicy przegladajacy to forum: Exabot [Bot]

Klub Nissan Micra - www.micra.pl | Forum Nissan Micra - www.micra-forum.pl